Nabídka

Byt 2+1 Brno, ulice Nové Sady – Staré Brno. Jedná se o zděný byt v osobním vlastnictví. Celková plocha bytu je 40 m2. Byt se nachází ve II. nadzemním podlaží v pavlačovém domě přímo ve středu města.

Byt 2+kk Hustopeče u Brna, ulice Školní. Jedná se o zděný byt v osobním vlastnictví. Celková plocha bytu je 68 m2 + velká lodžie + sklep. Byt se nachází ve II. nadzemním podlaží. Byt je po kompletní vnitřní rekonstrukci.

Byt 2+1 Hustopeče u Brna, ulice Větrná. Jedná se o panelový byt v družstevním vlastnictví. Celková plocha bytu je 56 m2 + balkon + sklepní kóje. Byt se nachází ve II. nadzemním podlaží. Byt je po vnitřní rekonstrukci. Dům prošel i venkovní revitalizací

Byt 2+1 Hustopeče u Brna, ulice Svat. Čecha. Jedná se o panelový byt v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví. Celková plocha bytu je 56 m2 + balkon + sklep. Byt se nachází ve II. nadzemním podlaží. Byt je po celkové vnitřní rekonstrukci.

RD 3+1 Březí u Mikulova, okr. Břelav. Řadový přízemní rodinný dům ze smíšeného zdiva. Dům je po rekonstrukci. Celková plocha pozemku je 1.498 m2. V přední části pozemku se nachází rodinný dům 3+1 – dispozice: kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, koupelna, WC. Ve dvoře se …